Energooszczędne i przyjazne dla środowiska chłodzenie - 
z napędem cieplnym

Technologia adsorpcji FAHRENHEIT może być stosowana wszędzie do chłodzenia, gdzie obecne jest ciepło odpadowe. Eliminując potrzebę użycia mocy
do chłodzenia, nasza technologia chłodzenia nabiera nowego wymiaru efektywności energetycznej.

Nasze urządzenia i moduły chłodnicze są z powodzeniem stosowane w produkcji przemysłowej, chłodzeniu budynków, centrach danych i wielu innych zastosowaniach. Są również idealne do stosowania
w elektrociepłowniach i mogą zaoszczędzić znaczną ilość energii i emisji CO 2 w zastosowaniach mobilnych, takich jak samochody osobowe i transportowe .

 

Przemysł, handel, motoryzacja i sport

Zastosowanie przyjaznych dla środowiska i ekstremalnie energooszczędnych układów chłodniczych Fahrenheita chroni środowisko i natychmiast opłaca się finansowo.

Nasza opatentowana technologia powlekania zeolitem otwiera nowe obszary zastosowań - zwłaszcza w zastosowaniach mobilnych w technologiach klimatyzacyjnych, takich jak samochody, ciężarówki, statki i kontenery.

          

       

 

Centra danych i sterowanie

Znaczna część zużycia energii ma chłodzenie. Nasze agregaty adsorpcyjne oferują ogromny potencjał oszczędności, zwłaszcza w centrach danych.

          

       

 

Elektrociepłownie (CHP) i chłodzenie słoneczne

W połączeniu z elektrociepłownicą elektryczną adsorpcyjne systemy chłodnicze mogą być wykorzystywane do produkcji ciepła i energii elektrycznej na zamówienie.

W połączeniu z adsorpcyjnymi systemami chłodniczymi nadmiar energii słonecznej jest wykorzystywany do przyjaznego dla środowiska
i wydajnego chłodzenia budynków i procesów.

          

Chłodzenie innowacji.

Czy masz pytania dotyczące naszej technologii, jej aplikacji lub naszej firmy? 
Nie wahaj się z nami skontaktować.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
ART-KLIMA Bieńkowski Sroczyński Sp.J.

Słubicka 2A, 03-241 Warszawa

+48 22 243 52 47(48), 604 197 998,
784 680 338

biuro@art-klima.pl

Doskonała technologia